• Poznaj nas

Jarek-1(1).jpgJola(1).jpg
Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą suplementów diety oraz innych produktów poprawiających Twoje zdrowie i samopoczucie na co dzień.
Kosmetyki, które dopełnią całości wizerunku od zewnątrz też nie są nam obce. Doradzimy co w Twojej sytuacji jest najkorzystniejsze.  Nasze doświadczenie budujemy od 2019r.
Nasze produkty, są odpowiedzią na rosnące wymagania rynku promującego zdrowy tryb życia i kosmetycznego. Odpowiadamy na oczekiwania klientów, którym zależy na jakości, cenie i bezpieczeństwie. Naszym priorytetem jest dbanie o Państwa zdrowie i urodę. 

Oferujemy:

Suplementy diety znanych i renomowanych marek między innymi: 
Nature's Sunshine i FinClub światowych liderów w produkcji suplementów diety. Natures Sunshine Products to firma, ktora jako pierwsza umieściła zioła w kapsułkach. Sprawdzone suplementy diety dla osób poszukujących trwałych korzyści dla zdrowia znajdziesz u nas!

Naturalne kosmetyki i ekologiczne środki czystości

Kosmetyki marki Dr Irena Eris
Dr Irena Eris to marka stworzona dla kobiet świadomych swojego piękna, które ponad wszystko cenią najwyższą jakość. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.
  • Sklep zamknięty