https://www.naturalsite.pl/Suplement-diety-witaminy-i-mineraly-Super-Complex-NSP-gratis-p670

Podstawowe składniki odżywcze są punktem wyjścia dla zdrowia. Aby funkcjonować na najwyższych obrotach, Twoje ciało potrzebuje rozmaitych witamin i minerałów. Przy prowadzonym obecnie szybkim trybie życia wiele osób cierpi na ich niedobory, związane z żywieniem opartym na przetworzonych produktach spożywczych. Typowa dieta dzisiejszych czasów jest uboga w owoce i warzywa, które na stały powinny być wpisane do naszego jadłospisu. W walce o zbilansowaną dietę - suplementy witaminowe są praktycznym źródłem niezbędnych substancji odżywczych. 

Kompleksowy produkt witaminowo - mineralny to dla każdego dobry wybór. Należy zwrócić uwagę na to, że witaminy i minerały to nie lek, który bierze się okresowo, gdy chorujemy, a potem przestaje. Jeśli chcemy być zdrowi i cieszyć się długim życiem, należy przyjamować je stale. Jak to mór dr Walles: "Dobre suplementy, witaminy i minerały to najlepsze i najtańsze ubezpieczenie". 

Nie zapominajmy również o witaminie T jak trening. Klucz do długiego życia to zdrowa dieta, suplementacja i codzienna aktywność fizyczna. Poza poprawą wydolności, sprawności i polepszeniu pracy praktycznie każdego układu organizmu, zwiększa wchłanialność wszystkich substancji odżywczych poprzez uwrażliwienie komórek na ich działanie oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu wszystkie procesy zachodzą w nas sprawniej, a tym samym zmniejsza się ryzyko zachorowania. 

Do prawidłowego codziennie funkcjonowania potrzebujemy: 
  • Makroskładników (np. białka, tłuszcze, węglowodany, błonnik pokarmowy)
  • 8 aminokwasów egzogennych (np. tryptofan, metionina, izoleucyna)
  • Niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych 
  • Witamin rozpuszczalnych w wodzie (wit. grupy B, wit.C)
  • Witamin rospuczalnych w tłuszczach (A,D,E,K)
  • Mikroelementów (np. jod, żelazo, miedź, cynk, selen) 
  • Makroelementów (np. magnez, wapń, potas)
  • Woda
Witaminy i minerały, to ekskluzywny produkt stworzony na bazie odżywczych, zdrowych roślin. Ta wyjątkowa formuła dostarcza kompletny zestaw witamin i minerałów.