https://www.naturalsite.pl/Suplement-diety-na-odchudzanie-Pochlaniacz-Tluszczu-NSP-p215

Pochłaniacz Tłuszczu to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie Nature’s Susnhine Products. Swoje działanie zawdzięcza starannie dobranym składnikom. Produkt tworzy opatentowana mieszanka gumy śluzowej guarowej, babki jajowatej, gwiazdnicy pospolitej i lecytyny sojowej. Dzięki zawartości babki jajowatej Pochłaniacz Tłuszczu pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i lipidów we krwi, a także pomaga zachować zdrowe jelita.

 • Zawarta w produkcie Guma guar pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Działanie występuje w przypadku spożywania 10 g gumy guar dziennie.
 • Babka jajowata pomaga utrzymać zdrowe jelita, a także ułatwia trawienie.
W skład tego produktu wchodzą nasiona babki.
Na czym polega ich działanie? Na tym, że bardzo dobrze nabrzmiewają, powiększają się i dają uczucie pełnego żołądka. Oprócz tego jadalne włókna adsorbują nadmiar tłuszczu.

Oprócz babki suplement zawiera ziele Stellaria media, które też pochłania tłuszcz i lecytynę – emulgator tłuszczu. Dzięki tym składnikom wokół tłuszczu powstaje galaretowata otoczka, która nie pozwala na jego przenikanie do tkanek.
Następnymi składnikami są łuski nasion babki, guma śluzowa guarowa, lecytyna i gwiazdnica pospolita.

Łuski nasion babki to jeden z najbardziej popularnych gatunków błonnika, który ma zdolność do wchłaniania dużej ilości wody i tworzenia galaretowatej masy. Sprzyja to zmiękczeniu mas kałowych i polepszaniu perystaltyki jelit. Babka może znacznie obniżyć ogólny poziom cholesterolu i lipoproteidów o niskiej gęstości we krwi.
Guma śluzowa guarowa to kompleks polisacharydów, rozpuszczalnych w wodzie i nie wchłanianych przez jelita. Uzyskuje się ją z nasion

Cyamopsis tetragonolobus – rośliny z rodziny motylkowatych. Guma śluzowa zmniejsza łaknienie i bardzo skutecznie obniża poziom cholesterolu i tłuszczów nasyconych w organizmie dzięki swoim właściwościom adsorbcyjnym.
Lecytyna transportuje tłuszcze i przez to zapobiega otłuszczaniu się wątroby. Lecytyna działa jako emulgator. Dzięki niej cholesterol i inne tłuszcze częściowo rozpraszają się w wodzie i są usuwane z organizmu.

Gwiazdnica pospolita to jedna z najbardziej rozpowszechnionych roślin na Ziemi. Zawiera bogaty zestaw witamin, minerałów i innych substancji: żywic, glikozydów, flawonoidów i olejków eterycznych, dzięki którym posiada unikalne właściwości.Według opinii fitopraktyków gwiazdnica rozpuszcza tłuszcze i usuwa je z organizmu, jest środkiem przeczyszczającym, reguluje działanie żołądka i jelit, działa moczopędnie i zmniejsza łaknienie.

Pochłaniacz tłuszczu - właściwości: 
 • nasila perystaltykę jelit 
 • zapewnia właściwy poziom cholesterolu we krwi 
 • usuwa z organizmy cholesterol i tłuszcze nasycone 
 • reguluje przemianę materii i normalizuje wagę 
Są trzy podstawowe zasady osiągania normalnej wagi ciała: 
 • zwalczanie poczucia fałszywego głodu
 • normalizowanie procesów przemiany materii, zahamowanych w wyniku ograniczonych ilości pokarmu 
 • pozbawienie się pewnych niewłaściwych przyzwyczajeń w jedzeniu. 
Można to osiągnąć drogą naturalną przy pomocy unikalnego i rewolucyjnego suplementu diety Pochłaniacza Tłuszczu. 
Formuła tego suplementu została opracowana zgodnie z 4 podstawowymi zasadami dotyczącymi regulacji wagi ciała: 
 • stosowanie składników naturalnych, posiadających właściwości adsorbowania nadmiaru tłuszczów, cukrów i usuwania ich z organizmu
 • włączenie substancji naturalnych, zmniejszających łaknienie 
 • włączenie do składu substancji lipotropowych, które zmniejszają stężenie cholesterolu i tłuszczów nasyconych 
 • stosowanie diuretyków roślinnych i substancji odżywczych, zmniejszających zatrzymywanie płynów w organizmie
Zwykłe przejadanie się powoduje naruszenie równowagi przemiany materii, co z kolei pobudza łaknienie. Wielu ludzi próbuje regulować nadwagę przy pomocy przeróżnych diet. Niestety, nie udaje im się osiągnąć pożądanego efektu, ponieważ stałe uczucie głodu nie pozwala na odpowiednio długie przestrzeganie diety, lub po skończeniu diety szybko dopada ich niechciany efekt "jo-jo". Suplementem diety Pochłaniaczem Tłuszczu, można sobie pomóc, ale przede wszystkim konieczna jest gruntowna zmiana filozofii odżywiania.