Suplement diety Magnesi5caps, czyli magnez w 5 formach

W dzisiejszych czasch coraz częściej obserwuje się zdecydowany wzrost niedoboru magnezu w organizmie. Zwłaszcza u sportowców. Jego niedobór objawia się skurczami mięśni, zbyt szybkim biciem serca, drganiem powiek czy też ciągłym zmęczeniem. Wpływa to niekorzystanie na nasz układ nerwowy. Niedobór magnezu często jest wynikiem złej diety, picia zbyt dużej ilości kawy czy ciagłe życie w stresie. Tak naprawdę czynników jest o wiele więcej, ale dosyć często zapominamy o tym. 

Jak podnieść poziom magnezu w organizmie?

Suplement diety fin Magnesi5caps zawiera magnez w pięci formach pochodzący ze źródeł organicznych, który działa w różnych częściach jelit. Dzięki temu magnez tak dobrze się wchłania, długotrwale oddziałuje na organizm i jest delikatny dla żołądka. Dzienna porcja, czyli 375 mg magnezu, pokrywa 100% zapotrzebowania organizmu na ten pierwiastek. 

Dlaczego warto stosować magnez?

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • odgrywa rolę w procesie podziału komórek
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego 
  • utrzymuje prawidłowe funkcje psychologiczne
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • pomaga w prawidłowej syntezie białka

Jak stosować fin Magnesi5caps?

Opakowanie zawiera 120 kapsułek, a zawartość składników w jednej kapsułce wynosi 93,75 mg magnezu. Jego sposób użycia jest bardzo prosty. Należy 4 kapsułki dziennie, na noc, popić wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 

Magnesi5caps FinClub

Jego innowacyjność polega na tym, że jeden produkt posiada aż pięc form magnezu z źródeł organicznych! Działa w różnych częściach jelit. Bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych. A co ważne, zapobiega przenikaniu wapnia do komórek mięśni i serca. Na dodatek pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Producentem suplementów diety oferowanych przez FinClub jest fińska firma farmaceutyczna. Należy do światowej elity producentów suplementów diety i zdrowej żywności. Ich produkty, w tym Magnesi5caps, odznaczają się bardzo dobrą przyswajalnością i tolerancją, nie obciążają organizmu substancjami chemicznymi. Są wynikiem najnowszej wiedzy w zakresie badań i rozwoju. Proces produkcji spełnia ścisłe normy praktyki dobrej produkcji. Rośliny wykorzystywane w suplementach pochodzą z ekologicznie czystych rejonów, są uprawiane bez substancji chemicznych z zastosowaniem zasad dobrej praktyki rolniczej.