Naturalny dezodorant Aloe Vera Deo Natural ROLL ON firmy Finclub sprawdza się doskonalne na upalne dni. Jest to rozwiązanie, które może pomóc w walce z nadmierną potliwością. Zawarty w nim aloes łagodzi podrażnienia. Ma przyjemny i delikatny zapach. Dodatkowo sprawia, że zaraz po użyciu nasza skóra staje się delikatna w dotyku oraz pozostawia świeżość na cały dzień. Dezodorant idealnie niweluje nieprzyejmny zapach potu oraz reguluje proces pocenia się. 


Jakie właściowości posiada dezodorant Aloe Vera Deo Natural ROLL ON?

- niweluje nadmierne pocenie się,

- posiada przejmny i naturalny zapach,

- reguluje proces pocenia nawet podczas duzych upałów,

- działa przeciwbakteryjnie,

- delikatny dla skóry.


Czy dezodorant Aloe Vera Deo Natural ROLL ON Finclub zawiera alkohol?

Najważniejszą, a zarazem najlepszą zaletą dezodorantu jest to, iż nie zawiera w sobie alkoholu. Nalezy unikać takich produktów, ponieważ ten składnik podrażania skórę pod pachami oraz powoduje możliwośći pojawienia się czerwonych krostek, które są uciążliwie, powodują swędzenie oraz niekorzystny wygląd. Należy pamiętać o tym, że skóra, która jest podrażniona może powodować poważne infekcje. 

Dodatkową korzyścią jest to, że produkt nie zawiera aluminium. Należy pamiętać, że produkty typu antyperspiranty mające w składzie aluminium mogą powodować zapalenie gruczołów łojowych oraz potowych. Jest to niekorzystne dla naszego zdrowia i niebezpieczne. 

Należy unikać produktów, które zawierają w sobie alkohol oraz aluminium, ponieważ prowadzi to do nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak podrażniona skóra pod pachami. Zatem rozsądnym rozwiązaniem, a zarazem jednym z najlepszych jest wybranie naturalnego dezodorantu Aloe Vera Deo Natural ROLL ON Finclub


Skład dezodorantu ALoe Vera Deo Natural ROLL ON Finclub

Powiedzenie, że im krótszy skład, tym lepszy produkt w tym przypadku sprawdza się doskonale. Dezodorant zawiera w sobie jedynie:

- żel z Aloe Vera Barbadenisis, czyli czysty aloes pozyskiwany z najbardziej odżywczej części rosliny,

- olej z oliwek z pierwszego tłoczenia,

- gliceryna roślinna,

- ekstraty z gliceryny, lawendy, owoców cytryny, rumianku i nagietka lekarskiego. 

Co ważne, jest tworzony na naturalnej bazie, bez dodawania substancji chemicznych i szkodliwych dla naszego zdrowia i skóry. 


Jakie są korzyści aloesu zawartego w dezodorancie Aloe Vera Deo Natural ROLL ON?

Jak wiadomo, aloes jest zdrowy nie tylko dla naszej skóry w postaci naturalnej, ale doskonale sprawdza się, gdy dodawany jest do produktów kosmetycznych czy też suplementów diety. 

Głównym czynnikiem aloesu jest jego łagodne i skuteczne działanie. Docenia się go, za korzystny wpływ na nasze ciało. Dodatkowo przyspiesza regeneracje miejsc podrażnionych, np. pod pachami podczas nieprawidłowej pielęgnacji czy też nieodpowiedniego golenia się. 

Cechuje się posiadaniem wielu witamin, między innymi A, C czy E. Występują również enzymy, aminokwasy oraz minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu enzymatycznego. 

Aloes zawarty w dezodorancie Aloe Vera Deo Natural ROLL ON Finclub doskonale łagodzi stany zapalne czy też podrażnienia. 


Firma Finclub 

Firma Finclub jest prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją naturalnych suplementów diety, kosmetyków i nie tylko. Są to produkty najwyższej jakości, które sprawdzają się nawet w sytuacjach ekstremalnych. Na rynku jest od ponad 25 lat, co jedynie potwierdza, że jest marką zaufaną, godną polecenia, rzetelną oraz skuteczną. Produkty są fińskiego pochodzenia, co oznacza, że produkowane są w czystym i zadbanym środowisku z należytą starannością oraz dbałością.