Chłodzący żel do masażu Diamond Ice 2,5% Menthol gel Aloe Vera

Jest odpowiedni po nadmiernym wysiłku fizycznym. Często wybierany jest przez sportowców, aby załagodzić bóle mięśni. Przeznaczony jest do masażu regenerującego, jak i sportowego. Żel zawiera w sobie substancję czynną, która załagodzi uczucie bólu czy też przemęczenia. Idealnie sprawdzi się również dla amatorów sportu i nie tylko. Przede wszystkim łagodzi bóle stawów i mięśni, sprawia, że zaraz po użyciu poczujemy ulgę. Działa przeciwbólowo i chłodząco. Masaż żelem można powtarzać według potrzeby, nawet kilka razy w ciągu dnia. 


Dlaczego warto zastosować chłodzący żel do masażu Diamond Ice FinClub?

W codziennym życiu często jesteśmy bardzo zabiegani. Zapominamy o swoich potrzebach. Nie zwaracamy uwagi, gdy zaczyna nam coś dolegać. Po prostu odkładamy to na drugi plan. Oczywiście nie jest to odpowiednie dla nszego zdrowia. Zapewne pierwszą myślą zaraz po doznaniu bólu mięsni czy stawów jest zapisanie sie do lekarza. Niestety, w dzisiejszych czasach dostanie się na drugi dzień na wizytę graniczy z cudem. Dlatego na naszej drodze stoi idealne rozwiązanie. Masaż chłodzącym żelem Diamond Ice sprawi, że zapomnimy o bólu. Oczywiście, jeśli ból nie ustaje, niezwłocznie należy udać się do lekarza. Między czekaniem na wizytę, ulgę może przynieść właśnie masaż chłodzącym żelem. Należy jednak pamiętać, że jest on do użytku zewnętrznego. Trzymając się zasadam relaksującego masażu, naprawdę możemy sprawić, że ból będzie ustępował, a nasze mieśnie czy stawy podziękują nam za to. 


Jak stosować chłodzący żel Diamond Ice FinClub?

Żel należy nanieść najlepiej okrężnymi ruchami na miejsca, które najbardziej nas bolą. Wmasowywać do czasu wchłonięcia się żelu. Masaż można powtarzać wtedy, gdy poczujemy, że jest to nam potrzebne, nawet kilka razy w ciągu dnia. 

Jednak trzeba pamiętać, że żel jest przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie można stosować go na obdarcia, rany cięte, ani na drobne poranienia i podrażnienia skóry. Zaraz po użyciu żelu należy umyć ręce pod bieżącą wodą. Unikać kontaktu z oczami. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. 


Kiedy stosować żel chłodzący Diamon Ice?

Żel stosujemy przede wszystkim, gdy poczujemy ból mieśni i stawów. Może być to powodowane przez różne sytuacje:

  • zbyt długie siedzenie przed komupterem czy telewizorem

  • ciągłe garbienie się

  • nadmierny wysiłek fizyczny

  • bóle spowodowane przez zmianę pogody

  • wysiłek związany z ciągłym schylaniem się

  • ciężka fizyczna praca 

  • bóle reumatyczne 

Dlatego warto mieć żel w domowej apteczce, aby szybko i łatwo załagodzić stany bólowe. Właściwości Aloe Vera zawartego w żelu Diamond Ice

Aloe Vera występuje w wielu produktach kosmetycznych, jak i w suplementach diety. Jest składnikiem, który idealnie sprawdza się na złagodzenie bólu. Po użyciu daje ulgę oraz sprawia, że nasza skóra staje się delikatna. Stosowany jest róznież w przypadku bólu mięsni i stawów. Doskonale sprawdza się pod postacią żelu do masażu ciała. Ma bardzo delikatny i łagodny zapach, który również sprawia przyjemność. 


- polecany dla zmęczonych i potrzebujących odpoczynku stawów,


- regeneruje i odświeża, sprawiając przy tym przyjemność,


- wspomaga regenerację po wysiłku fizycznym,


- ulga dla sportowców po ciężkim treningu, 


- idealny do stosowania w zaciszu domowym,


- stosowany zaraz po dokonanym wysiłku, jest w stanie zapobiec zakwasom. Dystrybutorem żelu jest FinClub Polska. Jedną z podstawowych wartości firmy jest rzetelność. Dlatego na początku swojej działalności Finclub stworzył Gremium Lekarskie, które zrzesza lekarzy najróżniejszych specjalizacji i jest gwarancją rzetelności publikowanych informacji.