Ashwagandha NSP co to jest?

Jest suplementem diety, który przede wszytskim sprawia, że nasze samopoczucie staje się lepsze i spokojniejsze. Wycisza nasze stany nerwowe, lęki oraz wiele innych męczących nas rzeczy. Jeśli czujemy się ospali i jesteśmy w wiecznym stresie, Ashwagandha jest najlepszym wyborem. Przeżyj coś wspaniałego stosując ten suplement diety, w końcu się odprężysz, poczujesz jak to jest żyć. 

Ashwagandha jest jednym z najpopularniejszych ziół do stosowania między innymi przy stresujących nas sytuacjach czy też stanach lędkowych. Występuje w postaci korzenia. Należy do grupy adaptogenów, czyli  posiada w sobie liczne ilośći roślin i związków bioaktywnych, które posiadają w sobie ogromną ilość właściwości zdrowotnych. Właśnie one sprawiają, że spożywając ten suplement diety, stajemy się szczęśliwsi i pozytywnie nastwieni do świata. Dzięki przynależnośći do tej grupy, ashwagandha pomaga przywrócić naturalną równowagę naszego umysłu. Dodatkowo sprawia, że dostajemy więcej sił i energii w ciągu dnia, nawet, gdy czujemy się naprawdę źle. Lecz aby ashwagandha zadziałała, należy ją stsoswać bardzo regularnie. 


Jakie są właściwości Ashwagandhy?

- posiada właściwości przeciwnowotworowe oraz przeciwbakteryjne dzięki wydobytych z ziela witanolidy,

- posida w sobie witanozydy, a są one odpowiedzialne za działanie antystresowe i uspokajające,

- korzystnie wpływa na pracę mózgu czy też koncetracje, 

- sprawia, że stajemy się spokojniejszy i mamy lepszy humor,

- pomaga radzić sobie ze stresem, 

- wpływa na jakość naszego snu, 

- zwięszenie odporności, 

- zaleca się stosowanie w celu poprawy stanu swojego zdrowia jak i umysłu,

- pomaga w walce ze stresem czy też lękami,

- wzrost poziomu energii i dobrego samopoczucia. 


Dlaczego warto wybrać Ashwagandhę z NSP? 

Przede wszystkim, jest to naturalny produkt, który ma w sobie wyciąg z korzenia Ashwagandha. Zatem pomaga poprawić układ nerwowy, o któym bardzo często zapominamy. Niestety, żyjąc w ciągłym biegu zdaża nam się zapomnieć o sobie samym. Układ nerwowy pozwala nam na odbieranie różnych bodźców z otoczenia, ale również reguluje czynności narządów, co jest bardzo ważne. Mając to na uwadze, powinniśmy sobie pomóc. Całe szczęście, na drodze staje nam firma NSP. Jest światowym liderem w produkcji suplementów diety. Mają czym się pochwalić, ponieważ są na rynku już prawie 50 lat! Stawiają na jakość, czystość składników i co najważniejsze, na ich źródło. 

Produkty firmy Nature's Sunshine są na najwyższej jakości, co jest potwierdzone audytami. Wszystko jest zawsze dokładnie sprawdzane i kontrolowane. Liczy się przede wszystkim jakość. 

NSP stworzyło Ashwagandhę zawierającą: 

  • ekstrat z korzenia Ashwagandhy

  • ekstrat z liści bakopy drobnolistnej

  • ekstrat z korzenia różeńca górskiego

  • substancję wypełniającą 

  • koncentrat ryżowy

  • owoce cytryńca chińskiego

  • ekstrat z owoców pieprzu czarnego


Ashwagandha występuje pod 3 postaciami. 

1. Sproszkowany korzeń - jest to najbardziej popularna forma, korzeń wtedy jest wysuszony, ale nie oznacza to, że został pozbawiony jakichkolwiek substancji wartościowych. 

2. Forma płynna - zazwyczaj wykorzystuję się tę formę przy produkcji wodno-alkoholowych. W tym przypadku również nie ma się czego obawiać, ponieważ wszystkie składniki i wartości są zachowane. 

3. Ekstrat z korzenia - pozwala nam sprawdzić informację dotyczącą stężenia substanjci czynnych w danym produkcie. 


Stosując suplement diety Ashwagandha NSP zapanujesz nad stresem oraz będzie łatwiej Ci go opanować. Jest doskonałym rozwiązaniem na przypadki smutków, braku chęci do życia czy też przy stanach lękowych. Sprawi, że włączysz pozytywne myślenie i będzie żyło Ci się lepiej.